Założyciel firmyMood Markus Schwed i Orlando PolicicchioZałożyciel firmyMood Markus Schwed i Orlando Policicchio
Orlando Policicchio.

Współzałożyciel / Marketer

Markus Schwed

Współzałożyciel/szef działu technicznego

Informacje o nas.

CompanyMood started as an in-house project back in 2012. With the first beta version we realised that companies could benefit from continuous employee feedback. So after a beta period, we decided to launch CompanyMood in 2014.

Today, our mission is to help companies large and small understand their employees’ concerns, moods and ideas and take full advantage of what they have to offer, which we do through our simple yet powerful platform.

Ponad 800 zarejestrowanych przedsiębiorstw i inwestycji w materiał siewny

Rozwijamy się z ponad 350 klientami z krajów 15+

Beta cieszy się ogromnym zainteresowaniem 150 klientów

Firma CompanyMood została założona i jest dostępna w wersji beta

Zaczęliśmy oferować bezpłatne narzędzie do selekcji firm

FirmaMood rozpoczęła swoją działalność jako projekt wewnętrzny

Nasz zespół

 • Orlando Policicchio.

  Orlando Policicchio.

  Współzałożyciel / Marketer

  Jako marketer odpowiadam za rozwój biznesu i produktów, a w ścisłym kontakcie i wymianie z naszymi użytkownikami zajmuję się optymalizacjami i funkcjami, które czynią z oprogramowania CompanyMood lepsze narzędzie dla Twojej firmy.

 • Markus Schwed

  Markus Schwed

  Współzałożyciel/szef działu technicznego

  Jestem współzałożycielem i deweloperem @CompanyMood, organizatorem @RUGSaar, kochającym ojcem, technologiem, entuzjastą SaaS i miłośnikiem OSS.

 • Michel Eggebrecht

  Michel Eggebrecht

  Konsultant i trener

  Doradzam firmom w kwestiach ekonomiczno-psychologicznych i wdrażaniu systemu CompanyMood, szkolę kadrę kierowniczą do pomyślnej pracy z ciągłym przekazywaniem informacji zwrotnych i realizuję projekty badawcze.

 • Thomas Himbert

  Thomas Himbert

  Senior Ruby Developer

  As code viking he navigates the 7 seas of coding with souvereignity. With more than 10 years experience in ruby on rails, Thomas supports our team to take CompanyMood to the next level by implementing machine learning and and text analysis.

 • Nicolas Rigaux

  Nicolas Rigaux

  Obsługa klienta - Francja

  Działając w obszarze HR od ponad 10 lat, skupiam się na spełnieniu wymagań francuskich klientów firmy Mood, których głównym celem jest pomoc Twojej firmie w zwiększeniu satysfakcji pracowników oraz wsparcie Cię w digitalizacji HR i przywództwa

 • Laur Boos

  Laur Boos

  Marketing cyfrowy i obsługa klienta

  Jako ekonomista specjalizujący się w "zarządzaniu i marketingu behawioralnym", pracuję w dziale marketingu strategicznego i obsługi klienta firmy CompanyMood, a w ścisłym kontakcie z klientami koncentruję się na doprowadzeniu projektów firmowych do pomyślnego zakończenia.

 • Fabrice Legoux

  Fabrice Legoux

  Obsługa klienta - Francja

  Jako psycholog zawodowy od 2005 roku i od ponad 7 lat aktywny w zarządzaniu relacjami z klientami, moim głównym celem jest pomoc firmom w poprawie ich wyników organizacyjnych i zadowolenia pracowników.