Założyciel firmyMood Markus Schwed i Orlando PolicicchioZałożyciel firmyMood Markus Schwed i Orlando Policicchio
Orlando Policicchio

Współzałożyciel / Marketer

Markus Schwed

Współzałożyciel/szef działu technicznego

Informacje o nas.

CompanyMood rozpoczęła się w 2012 roku jako prywatny projekt i wkrótce cieszyła się dużą popularnością wśród kolegów i przyjaznych przedsiębiorców. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie i przekonanie, że regularne informacje zwrotne od pracowników są kluczowym czynnikiem sukcesu firmy, od 2014 r. CompanyMood pomaga organizacjom na całym świecie mierzyć i utrzymywać satysfakcję pracowników.

Z niecierpliwością czekamy na wsparcie zmian kulturowych w miejscu pracy.

Wzrost do 1200 klientów, finansowanie nasion i nowych członków zespołu.

Zwycięzcy Startup Summit Niemcy

Rozwijamy się z ponad 350 klientami z krajów 15+

Beta cieszy się ogromnym zainteresowaniem 150 klientów

Firma CompanyMood została założona i jest dostępna w wersji beta

Zaczęliśmy oferować bezpłatne narzędzie do selekcji firm

FirmaMood rozpoczęła swoją działalność jako projekt wewnętrzny

Nasz zespół

 • Orlando Policicchio

  Orlando Policicchio

  Współzałożyciel / Marketer

  Jako marketer odpowiadam za rozwój biznesu i produktów, a w ścisłym kontakcie i wymianie z naszymi użytkownikami zajmuję się optymalizacjami i funkcjami, które czynią z oprogramowania CompanyMood lepsze narzędzie dla Twojej firmy.

 • Markus Schwed

  Markus Schwed

  Współzałożyciel/szef działu technicznego

  Jestem współzałożycielem i deweloperem @CompanyMood, organizatorem @RUGSaar, kochającym ojcem, technologiem, entuzjastą SaaS i miłośnikiem OSS.

 • Michel Eggebrecht

  Michel Eggebrecht

  Konsultant i trener

  Doradzam firmom w kwestiach ekonomiczno-psychologicznych i wdrażaniu systemu CompanyMood, szkolę kadrę kierowniczą do pomyślnej pracy z ciągłym przekazywaniem informacji zwrotnych i realizuję projekty badawcze.

 • Thomas Himbert

  Thomas Himbert

  Starszy programista Rubinowy

  Jako wiking kodowy z suwerennością żegluje po 7 morzach kodowania. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w dziedzinie rubinów na szynach, Thomas wspiera nasz zespół, aby przenieść CompanyMood na wyższy poziom poprzez wdrażanie uczenia maszyn i analizy tekstu.

 • Nicolas Rigaux

  Nicolas Rigaux

  Obsługa klienta - Francja

  Działając w obszarze HR od ponad 10 lat, skupiam się na spełnieniu wymagań francuskich klientów firmy Mood, których głównym celem jest pomoc Twojej firmie w zwiększeniu satysfakcji pracowników oraz wsparcie Cię w digitalizacji HR i przywództwa

 • Stephanie Wörz

  Stephanie Wörz

  Business Development

  Jako główny psycholog, koncentrujący się na psychologii pracy i psychologii organizacyjnej, pracuję w dziedzinie Business Development. Wspieram moich współpracowników w rozwoju firmyMood, posiadając wiedzę psychologiczną.

 • Fabrice Legoux

  Fabrice Legoux

  Obsługa klienta - Francja

  Jako psycholog zawodowy od 2005 roku i od ponad 7 lat aktywny w zarządzaniu relacjami z klientami, moim głównym celem jest pomoc firmom w poprawie ich wyników organizacyjnych i zadowolenia pracowników.