Pobierz nasze aplikacje

Dzięki aplikacjom CompanyMood Apps dla systemu Android i Apple iOS, pracownicy mogą wygodnie uczestniczyć w ocenie za pośrednictwem smartfona

Download - IOS - App - StoreDownload - Android - Google - Play
Dzięki aplikacjom CompanyMood Apps dla systemu Android i Apple iOS, pracownicy mogą wygodnie uczestniczyć w ocenie za pośrednictwem smartfona

Feedback od pracowników z każdego miejsca

Nasze aplikacje mobilne na smartfony z systemem Android i Apple umożliwiają wygodną ocenę nastrojów pracowników podczas podróży. Pracownicy terenowi, sprzedaży lub pracownicy na miejscu mogą brać udział w ocenie w dowolnym momencie. Aplikacje automatycznie przypominają użytkownikom o dołączaniu za pośrednictwem wiadomości push i dostarczają aktualne wiadomości od firmy i naszego bloga.

Aplikacje są dostępne w 11 językach (niemiecki, angielski, francuski, hiszpański, duński, fiński, holenderski, włoski, polski, rosyjski i portugalski) i są dostępne bezpłatnie. Rejestracja w aplikacji wymaga istniejącego konta CompanyMood lub kodu QR.

Kod QR - użyj bez logowania

Dzięki kodeksowi QR Code pracownicy mogą korzystać z aplikacji bez konieczności logowania się za pomocą poczty elektronicznej i w ten sposób uczestniczyć w ocenie. Wszystko, co jest wymagane to kod QR w naszym systemie, który jest bezpośrednio powiązany z danym działem (do udziału na poziomie działu) lub całą firmą. Kodeks QR umożliwia tylko anonimowe uczestnictwo i pokazuje uczestniczącym pracownikom podstawowe informacje o ich własnym dziale.

Jakie funkcje oferuje nasza aplikacja?

Dashboard

Wyświetla klimat w firmie, problemy i wiadomości, takie jak wydarzenia, oświadczenia i bieżące działania na osobistym pulpicie nawigacyjnym.

Barometr nastroju

Regularna ocena nastroju i ocena tematu bezpośrednio w aplikacji. Nigdy wcześniej nie było łatwiej wysłać informację zwrotną do kierownictwa i firmy

Skrzynka odbiorcza

Skrzynka pocztowa umożliwia anonimowe i przejrzyste przekazywanie informacji zwrotnych w dowolnym momencie, aby przesłać pomysły, pochwały i krytykę.

Działania / Środki

Bądź na bieżąco Bądź na bieżąco z planowanymi i aktualnymi działaniami na podstawie informacji zwrotnych i reaguj na te zmiany.

Wyswietlanie wiadomości

Zdecyduj, czy chcesz otrzymywać wiadomości typu "push" w celu zareagowania na Twoją opinię, opublikowane wiadomości, czy po prostu jako przypomnienie o Twojej ocenie.

Języki

Możesz wybrać jeden z ponad 10 języków, aby korzystać z aplikacji w preferowanym języku. (DE, EN, ES, FR, IT, NL, PL, PT, RU, DK, EE, LT)

Prywatność danych osobowych

CompanyMood gwarantuje 100% anonimowość na poziomie zespołu poprzez sprawdzony w praktyce system anonimizacji

Loginy

Zaloguj się za pomocą Emaila oraz hasła, lub QR-Code albo poprzez Osoby trzecie Microsoft 0365, Google lub Apple