Pobierz nasze aplikacje

Dzięki aplikacjom CompanyMood dla Androida i Apple iOS pracownicy mogą wygodnie uczestniczyć w rankingu za pośrednictwem smartfona.

Download - IOS - App - StoreDownload - Android - Google - Play
Dzięki aplikacjom CompanyMood dla Androida i Apple iOS pracownicy mogą wygodnie uczestniczyć w rankingu za pośrednictwem smartfona.

Informacje zwrotne od pracowników z każdego miejsca

Nasze aplikacje mobilne na smartfony z systemem Android i Apple umożliwiają wygodną ocenę nastrojów pracowników podczas podróży. Pracownicy terenowi, sprzedaży lub pracownicy na miejscu mogą brać udział w ocenie w dowolnym momencie. Aplikacje automatycznie przypominają użytkownikom o dołączaniu za pośrednictwem wiadomości push i dostarczają aktualne wiadomości od firmy i naszego bloga.

Aplikacje są dostępne w 11 językach (niemiecki, angielski, francuski, hiszpański, duński, fiński, holenderski, włoski, polski, rosyjski i portugalski) i są dostępne bezpłatnie. Rejestracja w aplikacji wymaga istniejącego konta CompanyMood lub kodu QR.

Kod QR - użyj bez logowania

Dzięki kodowi QR pracownicy mogą korzystać z aplikacji bez logowania e-mailem, a tym samym uczestniczyć w ocenie. Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć kod QR w naszym systemie, który jest bezpośrednio powiązany z działem (na poziomie działu) lub całą firmą. Kod QR umożliwia jedynie anonimowy udział i pokazuje pracownikom uczestniczącym podstawowe informacje o ich własnym dziale.

Jakie funkcje oferują aplikacje?

  • Ocena nastroju i okno komunikatu

  • Wyświetlanie / reakcja na środki / działania

  • Wiadomości push i 11 języków

  • Pulpit nawigacyjny dla pracowników i kadry kierowniczej